• 2021/2022

        • 1. stupeň

          1.

          Aerobic

          AERz 

          Pondelok 14:00 - 15:30

          Mgr. Andrea Paučulová

          2

          Výtvarný krúžok 

           VYTz

          Štvrtok 14:00 - 15:30

          Mgr. Tatiana Katreniaková

          3

          Hudobný krúžok

           HUBz

          Utorok 14:00 - 15:30

          Mgr. Jana Štubniaková

          4

          Počítač hrou

          POHz 

          Piatok 14:00 - 15:30

          Mgr. Daniela Styková

          5

          Športový krúžok

          SPOz 

          Pondelok 14:00 - 15:30

          Mgr. Jaroslava Pardupová

          6

          Futbalový krúžok (3. a 4. roč.)

           FUTz

          Streda 14:00 - 15:30

          Mgr. Sergej Čabala

          7

          Futbalový a športový krúžok   (1. a 2. roč.)

          FSKz

          Utorok 14:00 - 15:30

          Mgr. Jakub Kovalčík

          8

          Spevácky krúžok

          SPEz

          Pondelok 14:00 - 15:30

          PeadDr. Tatiana Harmanová

          9

          Stolno-tenisový krúžok

          STTz

          Utorok 14:00 - 15:30

          Mgr. Terézia Škultétyová

          10

          Čitateľský krúžok (3. a 4. roč.)

          CITz

          Pondelok 14:00 - 15:30

          Mgr. Barbora Schmidtová

          11

          Čitateľský krúžok (1. a 2. roč.)

          CITz

          Pondelok 14:00 - 15:30

          Mgr. Denisa Považan Lunterová

          10

          Krúžok šikovných rúk

          KSRz

          Štvrtok 14:00 - 15:30

          Mgr. Tatiana Dobrotová

          11

          Výtvarný krúžok 1

           VYTz

          Štvrtok 14:00 - 15:30

          Mgr. Mária Sárová

          2. stupeň

          1

          Florbal

           FLOz

          Pondelok 14:00 - 15:30

          Mgr. Ivan Paška

          2

          Príprava deviatakov na testovanie MAT

           PDTz

          Streda 14:00 - 15:30

          Mgr. Zuzana Brachnová

          3

          Programovanie - Lego

          PROz 

          Utorok 14:00 - 15:30

          Mgr. Gabriel Stach, Mgr.  Radoslav Žolko

          4

          Technické práce - Lego

           TPLz

          Štvrtok 14:00 - 15:30

          Mgr. Gabriel Stach, Mgr.  Radoslav Žolko

          5

          Športová príprava

          SPAz

          Štvrtok 14:00 – 15:30

          Mgr. Katarína Štulíková

          6

          Kondičné a rehabilitačné cvičenia

          KRCz

          Pondelok 14:00 - 15:30

          Mgr. Mária Filipová

          7

          Príprava deviatakov na testovanie (SJL)

           PDTz

          14:00 - 15:30

          Mgr. Jana Korimová

          8

          Matematický krúžok

          MATz

          streda 14:00-15:30

          Mgr. Danka Bugáňová

    • Kontakty

      • Základná škola, Trieda SNP 20, Banská Bystrica
      • zs.snp20@zssnpbb.sk
      • Sekretariát - 048/4144723, 0917 426 815. Vedúca školskej jedálne - 048/4141722. Školský klub detí - 0901 717 231. Sociálny pedagóg - 0910 734 066.
      • Trieda SNP 20, 974 47 Banská Bystrica
      • 35677767
      • 2020985175
      • Mgr. Sergej Čabala - 0910 778 024, sergej.cabala@gmail.com
      • gabriel.stach@gmail.com
  • Fotogaléria

      zatiaľ žiadne údaje